تحصیلات تکمیلی دانشگاه
آگهي شماره 2: برنامه ثبت نام از پذيرفته شدگان مرحله تكميل ظرفيت آزمون كارشناسي ارشد سال 95

برنامه ثبت‌نام ازپذيرفته‌شدگان مرحله تكميل ظرفيت آزمون كارشناسي ارشد سال 95

ضمن تبريك و آرزوي توفيق، به اطلاع مي رساند ثبت نام از پذيرفته شدگان در دو مرحله به صورت الكترونيكي و مراجعه حضوري انجام مي گيرد. بنابراين لازم است پذيرفته شدگان ابتدا به سامانه آموزشي دانشگاه جهت ثبت اطلاعات و بارگذاري مدارك در روزهاي 6  لغايت 9 آذرماه 95 مراجعه و سپس جهت مطابقت و كنترل مدارك ثبت نامي شخصاً (مراجعه حضوري شخص دانشجو الزامي است) طي روزهاي سه شنبه و چهارشنبه مورخ 16 و 17 آذرماه 95 به دفتر آموزش هاي الكترونيكي دانشگاه واقع در طبقه دوم سازمان مركزي مراجعه نمايند. پذيرفته شدگان رشته فيزيك(كليه گرايش ها) براي تطبيق مدارك در روزهاي مذكور به دفتر مديريت تحصيلات تكميلي دانشگاه واقع در طبقه همكف سازمان مركزي مراجعه نمايند.

عدم مراجعه در زمان هاي تعيين شده به منزله انصراف از تحصيل بوده و از پذيرفته شدگاني كه در روزهاي مقرر مراجعه ننمايند به هيچ عنوان ثبت نام به عمل نخواهد آمد.

*** پذيرفته شدگان لازم است پس از بارگذاري، بطور مستمر وضعيت تأييد مدارك خود را در پرتال ثبت نام كنترل و نواقص احتمالي را برطرف نمايند تا مراحل بعدي ثبت نام و پذيرش نهايي امكان پذيرگردد. (مرحله مراجعه حضوري منوط به تاييد مدارك بارگذاري شده است).

انجام ثبت نام الكترونيكي از ساعت 10صبح روز شنبه مورخ 6/09/1395 لغايت ساعت 24 روز سه شنبه مورخ 09/09/1395 در سايت آموزشي دانشگاه به آدرس: http://golestan.kntu.ac.ir امكان­پذير خواهد بود.
شناسه كاربري و گذرواژه جهت ورود به پرتال ثبت نام:

·       شناسه كاربري:    به ابتداي شماره ملي 10 رقمي كاركترهاي 952 k (بدون فاصله) را اضافه شود.

·       گذرواژه: شماره ملي 10 رقمي 
*جهت مشاهده راهنماي ثبت نام الكترونيكي
 اينجا را كليك نماييد. 

بارگذاري مدارك زير در هنگام ثبت نام الكترونيكي الزامي است:

·       عكس(لازم است عكس جديد در سيستم گلستان با حجم بيش از  5 Kb و كمتر از 15 Kb بارگذاري شود) تغيير عكس پس از پذيرش حضوري در سيستم گلستان امكان پذير نبوده و مدارك تحصيلي با عكس بارگذاري شده صادر خواهد شد.

·       كارت ملي(پشت و رو)

·       شناسنامه(تمام صفحات)

·       مدرك فارغ التحصيلي كارشناسي با قيد معدل كل(يكي از موارد زير)

ü      در صورت ارائه دانشنامه بارگذاري ريزنمرات الزامي است

ü      گواهي نامه موقت فراغت از تحصيل

ü      دانشجويان سال آخر، تكميل و تأييد فرم پيوست ((لينك دريافت فرم))

ü      پذيرفته شدگان فاقد مدرك تحصيلي كارشناسي، تكميل و تاييد فرم پيوست ((لينك دريافت فرم))

·       گواهي فراغت از تحصيل كارداني با قيد معدل كل براي فارغ التحصيلان كارشناسي ناپيوسته

·       حكم مرخصي سالانه و يا موافقت كتبي بدون قيد و شرط با ادامه تحصيل تمام وقت از ارگان محل خدمت( براي شاغلين وزارتخانه­ها، سازمان­ها و نهادهاي دولتي)  تأكيد مي گردد انجام مراحل ثبت‌نام منوط به ارائه گواهي مذكور مي‌باشد و در صورت عدم ارائه گواهي، ادامه روند ثبت نام امكان پذير نخواهد بود.

·       گواهي سهميه رتبه اولي(براي پذيرفته شدگان سهميه رتبه اول) (براي دريافت فرم­­ كليك نماييد)

·       فرم تأييد استفاده از سهميه رزمندگان (براي دريافت فرم­­ كليك نماييد)

·       فرم تعهد فراغت از تحصيل دانشجويان سال آخر (لازم است فرم مربوطه از اينجا  دريافت و پس از تكميل در سيستم بارگذاري شود)

·       فرم تعهد آموزش رايگان براي دانشجويان روزانه(لازم است فرم مربوطه را از اينجا  دريافت كرده و پس از تكميل در سيستم بارگذاري شود)

·       سوابق اشتغال به كار تأييد شده (مخصوص پذيرفته شدگان ويژه شاغلين دورهاي الكترونيكي) 

مدت اشتغال بايد سه سال بعد از اتمام تحصيلات كارشناسي و يا پنج سال 
بدون در نظر گرفتن زمان فراغت از تحصيل كارشناسي باشد.

·       تكميل فرم مخصوص درخواست انتقال مدارك ثبت نامي از دانشگاه قبولي قبلي در آزمون سال 95 (براي دريافت فرم اينجا كليك كنيد)

·       مدارك نظام وظيفه(يكي از موارد زير)

ü      كارت پايان خدمت سربازي  يا معافيت دائم /موقت(دارندگان كارت )

ü      برگه اعزام به خدمت فاقد غيبت(تاريخ آن تا زمان ثبت نام  به اتمام نرسيده باشد)

ü      دانشجويان سال آخر (گواهي معدل با تاريخ فراغت از تحصيل تا 31/6/95 مجدداً به جاي مدرك نظام وظيفه بارگذاري گردد

ü      برگه ترخيص از خدمت سربازي با درج موافقت با ادامه تحصيل براي مشمولين حين خدمت

 (اينگونه پذيرفته شدگان (مشغول به خدمت سربازي) لازم است با در دست داشتن مدرك شناسايي معتبر جهت اخذ گواهي ترخيص از خدمت، طي روز دوشنبه 1/9/95  به مديريت تحصيلات تكميلي دانشگاه به آدرس: ميرداماد غربي- پلاك 470 مراجعه نمايند.؛(مراجعه اوليا بلامانع است.)

**تطبيق مدارك و ثبت نام قطعي از پذيرفته شدگان مشغول به خدمت سربازي، بعد از ترخيص كامل از خدمت و ارائه گواهي موافقت  با ادامه تحصيل از معاونت وظيفه عمومي ناجا انجام خواهد گرفت.

 

يادآوري مهم :

*** پذيرفته ­شدگان لازم است پس از انجام ثبت­ نام الكترونيكي(اينترنتي) برابر زمانبندي مندرج در سايت آموزش هاي الكترونيكي دانشگاه طي روزهاي  سه شنبه و چهارشنبه 16 ,17 / آذر/1395  با در دست داشتن اصل مدارك بارگذاري شده و گواهي پذيرش غيرحضوري( بعد از اتمام ثبت نام از سيستم چاپ گردد) شخصاً براي پذيرش حضوري به سازمان مركزي دانشگاه مراجعه نمايند.

*** پذيرفته شدگان لازم است بطور مستمر وضعيت تأييد مدارك خود را در پرتال ثبت نام كنترل و نواقص احتمالي را برطرف نمايند تا مراحل بعدي ثبت نام و پذيرش نهايي امكان پذيرگردد.

*** در بارگذاري مدارك، رعايت وضوح (حداقل حجم kb 200و حداكثر حجم kb 400) در سيستم ثبت نام الزامي است.

***با توجه به اينكه تنها سال تولد پذيرفته­ شدگان در سيستم ثبت شده است، ضروري است نسبت به درج كامل تاريخ تولد (شامل روز، ماه و سال) در سيستم گلستان اقدام نمائيد. اصلاح و تكميل اطلاعات فردي، تحصيلي، آموزشي، آدرس و... در سيستم گلستان الزامي است. مسئوليت هرگونه تناقض و اشتباه در اطلاعات به عهده شخص دانشجو خواهد بود.

*** بديهي بارگذاري مدارك و ورود  اطلاعات به تنهايي به منزله پذيرش دانشجو نخواهد بود و ثبت نام پذيرفته شدگان پس از تطبيق مدارك و تأييد اطلاعات دانشجو در سيستم گلستان، قطعي شده و اجازه انتخاب واحد داده خواهد شد.

*** با توجه به عدم امكان تغيير اطلاعات آدرس و عكس دانشجويان در سيستم، لازم است پذيرفته شدگان در مرحله ثبت نام الكترونيكي عكس جديد خود را بارگذاري كرده و آدرس محل سكونت دائم را در سيستم وارد نمايند.

*** با توجه به راه اندازي سيستم بايگاني الكترونيكي در دانشگاه، اصل مدارك ثبت­نامي پذيرفته شدگان پس از اتمام مراحل ثبت نام، جهت حفظ و نگهداري آنها تا پايان دوره تحصيل، عودت داده خواهد شد بنابراين لازم است دانشجويان در حفظ و نگهداري آنها كوشا بوده و در صورت نياز دانشگاه، ارائه نمايند.

پرداخت شهريه:

ü     كليه پذيرفته شدگان ملزم به پرداخت مبلغ 350/000(سيصد و پنجاه هزار) ريال بابت خدمات ثبت نام در مرحله ثبت نام الكترونيكي مي باشند.

ü     پذيرفته شدگان دوره هاي نويت دوم(شبانه) و الكترونيكي ملزم به پرداخت شهريه علي­ الحساب نيمسال دوم سال تحصيلي 96  95 به ميزان دوازده ميليون ريال از طريق درگاه پرداخت الكترونيكي سيستم گلستان مي باشند.

 براي اطلاع از مبلغ شهريه كل دوره و شهريه متغير واحدها به زير صفحه مديريت تحصيلات تكميلي و آموزش هاي الكترونيكي دانشگاه مراجعه نمائيد.

# درصورت بروز هرگونه مشكل در زمينه ثبت نام الكترونيكي، پذيرفته­شدگان ميتوانند با آدرس الكترونيكي Paziresh@kntu.ac.ir   مكاتبه و راهنمايي دريافت نمايند.

 

* كليه پذيرفته شدگان مي­بايست جهت كسب اطلاعات لازم در خصوص خدمات دانشجويي و تكميل پرونده مربوطه به آدرس الكترونيكي http://daneshjoo.kntu.ac.ir مراجعه نمايند.

** پذيرفته شدگان شاهد و ايثارگر جهت كسب اطلاعات لازم در خصوص موارد مربوط به سهميه شاهد و ايثارگر به آدرس الكترونيكي http://shahed.kntu.ac.ir مراجعه نمايند.

***كليه پذيرفته شدگان مي­بايست جهت تكميل فرم اطلاعات فردي به آدرس الكترونيكي http://herasat.kntu.ac.ir  مراجعه نمايند.

 

                                                                             مديريت تحصيلات تكميلي دانشگاه

                                                                              شانزدهم آبان ماه 1395

4423
پایان
.کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی می باشد | K. N. Toosi Univesity of Technology.